Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 160
 

УВАГА! ПЕРЕЙДІТЬ НА НАШ НОВИЙ САЙТ - WWW.VITASANA.TE.UA


     Шідловський Віктор Олександрович,

          Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Директор   ПП    «Віта Сана».

Народився у 1943 році у с. Довгалівка, Талалаївського району, Чернігівської області. У 1970 році закінчив Тернопільський медичний інститут з відзнакою.У 1979 році захистив кандидатську дисертацію, а у 1990 – докторську  дисертацію.

Наукова та професійна орієнтація: хірургія органів шлунково-кишкового тракту, невідкладна та гнійна хірургія, хірургія органів ендокринної системи. Автор та співавтор більше 160 наукових праць, 3 підручників з хірургії та 2 посібників для лікарів з клінічної тиреодології. Член редакційної колегії 6 наукових журналів, визнаних ВАК України. Дружина – лікар невролог, донька – лікар кардіолог, син – лікар хірург, доцент кафедри хірургії ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

     

    Шідловський Олександр Вікторович,  
кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією, травматологією та ортопедією.
          Народився у м. Тернопіль в 1976 році. Закінчив Тернопільську державну медичну академію у 1999 році. У тому ж поступив у магістратуру, котру закінчив у 2000 році з відзнакою. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію. У 2008 році отримав звання доцента по спеціальності хірургія. Є співзасновником медичного центру «Віта Сана». 

          Автор та співавтор 2 монографій та більше 20 статей, присвячених патології щитоподібної залози.
          Одружений, має 2 донечок.

  
      Карел Олег Ігорович. 
Народився 29  червня 1983 року в місті Тернопіль.

З 1989 року по 1999 рік навчався в Теребовлянській гімназії. У 1999 році вступив до Тернопільської державної медичної академії ім. І. Я. Горбачевського. В 2005 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа” та здобув кваліфікацію лікаря. З 2005 року по 2008 рік проводив інтернатуру на базі Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги та факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. З березня 2007 року по теперішній час працює в медичному центрі новітніх лазерних технологій "Віта Сана”. З грудня 2008 року працюю лікарем хірургом в І хірургічному відділенні Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

          Одружений, має  доньку.

 

 

 
Rambler's Top100 каталог сайтів Український портАл Каталог веб ресурсів Прикарпаття